Unemaailm

Kott-toolid

Avasta Unemaailma kott-toolide valik, kus leiad endale sobiva istekoha igale maitsele ja vajadusele. Meie tootevalikus on viis erinevat sarja kott-toole, mis on kõik kvaliteetselt valmistatud Eestis.

“SWEET HOME” sarja kott-toolid paistavad silma eriliste disainmustritega mööblikangast katetega, lisades ruumile stiili ja iseloomu.

“LAURA” sarja kott-toolid on valmistatud vastupidavast mööblikangast, millel on lai värvivalik, võimaldades sul leida just endale sobiva tooni.

“SANDRA” sarja kott-toolid on tehtud pehmest ja vastupidavast kunstnahast, mis on kerge puhastada niiske lapiga, tagades mugava ja hõlpsa hoolduse.

“LUX” sarja kott-toolid on õmmeldud luksuslikust mikrokiud kangast, mis on ülimalt pehme ja sametine, pakkudes luksuslikku istumiskogemust.

“LIINA” sarja kott-toolid on varustatud seljatoega, pakkudes veelgi paremat toestust ja mugavust. “LIINA” sarja kott-toolid on saadaval nii mööblikanga kui ka sametkanga variandis.”

Kõikide sarjade kott-toolidel on põhja all lukk, võimaldades vajadusel täitematerjali lisamist. Kõik meie kott-toolid on varustatud sangaga, mis võimaldab neid hõlpsasti ühest kohast teise vedada.

Näitan 1–9 tulemust 14-st

Shopping Cart