Unemaailm

Käterätikud ja saunalinad

Unemaailma valikus leidub laias valikus rätikuid ja saunalinasid, mis tagavad sulle mugavuse ja luksuse igas olukorras.

Klassikalised froteerätikud: Pakume kvaliteetseid ja vastupidavaid froteerätikuid erinevates suurustes. Need on ideaalsed igapäevaseks kasutamiseks vannitoas või köögis ning pakuvad pehmust ja imavust.

Bambuskiust rätikud: Meie bambuskiust rätikud on valmistatud looduslikust materjalist, mis tagab parema imavuse ja pehmuse. Need on suurepärane valik pärast värskendavat suplust basseinis või saunas ning pakuvad sulle luksuslikku tunnet.

Mikrokiust rätikud: Meie mikrokiust rätikud on ülima imavusega ja kuivavad väga kiiresti. Need on ideaalsed kaaslased spordisaalis, rannas või reisil olles ning tagavad sulle mugavuse ja praktilisuse.

Juukserätikud: Lisaks pakume spetsiaalselt juuste kuivatamiseks mõeldud juukserätikuid, mis on kerged, imavad suurepäraselt niiskust ja vähendavad juuste kahjustusi. Need on ideaalsed kaaslased pärast duši all käimist, tagades sulle tervislikud ja kaunid juuksed.

Avasta meie lai valik rätikuid ja saunalinasid ning leia endale just sobivad, mis täiendavad su kodu ja muudavad su igapäevased hetked veelgi nauditavamaks!

Näitan 1–9 tulemust 40-st

Shopping Cart